2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik lakierni proszkowej, lakiernik, pomoc lakiernika

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma VEYNA z siedzibą w Toruniu poszukuje do swojego zespołu pracownika lakierni proszkowej. Jeśli jesteś osobą z pasją do precyzyjnej pracy i doświadczeniem w lakiernictwie i chcesz dołączyć do dynamicznego środowiska produkcyjnego, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Doświadczenie w lakiernictwie proszkowym będzie ogromnym atutem, jednak rozważymy także kandydatów bez doświadczenia, ale z zamiłowaniem do nauki nowych umiejętności.

  • Zdolność do pracy w zespole, komunikatywność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz precyzyjnego i dokładnego wykonywania zleconych prac.

  • Znajomość zasad bezpiecznej pracy i przestrzeganie standardów BHP.

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

Obowiązki:

  • Przygotowanie i obróbka powierzchni elementów przed procesem lakierniczym.

  • Wykonywanie procesu malowania proszkowego zgodnie z wytycznymi i specyfikacjami technicznymi.

  • Monitorowanie procesu lakierowania w celu zapewnienia wysokiej jakości wykończenia.

  • Przestrzeganie procedur i standardów jakościowych firmy.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o sprzęt lakierniczy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania pracy na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, alikuj za pomocą formularza.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania.

Miejsce pracy:Toruń

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 851073862