2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Kraków
  7. Kontrola jakości - Bieńczyce
Dodane 24 maja 2024

Pracownik laboratorium optycznego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Kodano Optyk poszukuje osoby do pracy jako Pracownik Laboratorium Optycznego (szlifierni optycznej).

Miejsce pracy: Kraków, dzielnica Bieńczyce,

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest dobrze zorganizowana, potrafi jednocześnie robić kilka rzeczy

  • Potrafi pracować samodzielnie, ale także w zespole,

  • Umie działać pod presją czasu

  • Uczy się szybko i chętnie

  • Jest dokładna, zwraca uwagę na szczegóły

  • Posiada zdolności manualne,

Oferujemy stabilną pracę z umową na pełen etat, praca w większości od poniedziałku do piątku.

Doświadczenie i wiedza w branży optycznej nie są wymagane – wdrażamy w stanowisko pracy, uczymy wszystkiego na miejscu.

Obowiązki na stanowisku:

  • Przygotowywanie zleceń do montażu

  • Obsługa nowoczesnych maszyn szlifujących

  • Montaż szkieł korekcyjnych w oprawach okularowych

  • Dbałość o płynność pracy i terminowość przygotowywanych zleceń

  • Kontrola jakości produktów przed wysyłką

  • Czyszczenie okularów korekcyjnych i przygotowanie ich do wysyłki

  • Modelowanie opraw okularowych i drobne naprawy

  • Współpraca z innymi działami w firmie,

Zbudowaliśmy energiczny, młody i zgrany zespół, który chcemy poszerzyć.

WIDZIMY CIĘ W KODANO OPTYK - DOŁĄCZ DO NAS!

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do wysłania CV poprzez dostępny w ogłoszeniu formularz

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 850844107