2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Potycz
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik Laboratorium

Lokalizacja

Potycz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Obecnie do naszego zakładu w Potyczy poszukujemy osób na stanowisko

Zakres obowiązków:

- wykonywanie analiz fizykochemicznych i sensorycznych surowców, wyrobów

- pobieranie prób międzyoperacyjnych oraz mikrobiologicznych

- obsługa i nadzór nad urządzeniami kontrolno – pomiarowymi w laboratorium

- prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, sporządzanie atestów

- analiza otrzymanych wyników badań

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office

- umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielności w działaniu

- nastawienie na rezultat, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

- umiejętność pracy w zespole pod presją czasu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Oferujemy:

- satysfakcjonujące warunki pracy

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

- pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą

- zadania, które pozwolą poszerzać umiejętności i kwalifikacje

- przyjazną atmosferę

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam swoje CV.

Lokalizacja

Potycz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Potycz
ID: 772567609