2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Zachodniopomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Szczecin
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Centrum
Dodane Dzisiaj o 09:53

Pracownik kuchni - sprzątanie

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do sprzątania i mycia sprzętów kuchennych. Praca polega na utrzymaniu kuchni w czystości.  Reprezentujemy kuchnię z szerokim zakresem działalności, w której zadowolenie Gościa jest naszym celem. To miejsce, w którym możesz zacząć swoją przygodę z pracą w środowisku kuchennym. Jeśli jesteś zmotywowany i wiążesz swoją przyszłość z gastronomią to Twoje miejsce na start! ​

Kim jesteśmy?

Pierwszy hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, największy hotel w Szczecinie - oferujemy największą bazę noclegową w mieście - 354 pokoje, największą hotelową powierzchnię event’ową - 10 sal konferencyjnych na powierzchni ponad 1000 m², 2 restauracje (w tym wielokrotnie nagradzana Renaissance), Lobby Bar i Copernicus Club (Cocktail Bar na XI piętrze z widokiem na miasto), Cukiernię Muffinek, centrum fitness - Fitness World oraz Baltica Wellness&Spa.

Twoje zadania:

  • Zmywanie naczyń
  • Utrzymanie porządku na zapleczu kuchennym

Będziesz świetnym kandydatem jeśli:

  • Jesteś dyspozycyjny
  • Lubisz pracę fizyczną
  • Potrafisz dobrze organizować pracę własną i lubisz dbać o porządek
  • Potrafisz pracować zespołowo i jesteś otwarty na ludzi
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Posiadasz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym i pozytywnym zespole
  • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik (praca zmianowa)
  • Uniform, o którego pranie i prasowanie dbamy my!
  • Pracę w przestrzennej i dobrze wyposażonej kuchni
  • Posiłek regeneracyjny za symboliczną opłatą
  • Bonusy za polecenie przyjaciół do pracy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910993812