2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Targówek
Angelika
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Kuchni / Pracownik Restauracji

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja HADDA KEBAB z siedzibą w Markach (granica z warszawską Białołęką) poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI / PRACOWNIK RESTAURACJI

O nas:

Jesteśmy prężnie działającą na rynku Restauracją oferującą dania kuchni orientalnej. Naszą specjalnością jest podawany na różne sposoby rzemieślniczy kebab z kurczaka przyrządzany wg własnej, oryginalnej receptury, serwowany zaraz po przygotowaniu i opieczeniu. Za naszą działalność zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni m. in. nagrodą ORŁY GASTRONOMII, a ostatnio również TOP 100 OF POLAND. Laureatami tych nagród są najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś współtworzyć z nami miejsce pełne pasji, orientalnych aromatów i klimatu, jeśli masz chęci do pracy, lubisz ludzi i jesteś ciepłą, otwartą osobą to zapraszamy serdecznie do naszego Zespołu! :-)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 24 zł/godz NETTO (“na rękę”) w zwyż w zależności od doświadczenia i umiejętności

  • Pewną, stabilną pracę w firmie gastronomicznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • BEZPŁATNE POSIŁKI PRACOWNICZE

  • Świetną atmosferę pracy w zgranym Zespole

  • Premie i bonusy za zaangażowanie i dobre wyniki pracy

Zakres obowiązków:

  • Codzienne przygotowywanie naszych potraw i dodatków do dań (m.in.: sałatek, surówek, hummusu, sosów itd.)

  • Marynowanie mięsa

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbałość o porządek w kuchni, w lokalu oraz w naszym ogródku gastronomicznym

Nasze wymagania:

  • Pozytywne nastawienie i chęci do pracy

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w gastronomii)

Czekamy na Ciebie :-)

Zapraszamy do złożenia aplikacji za pośrednictwem OLX lub kontaktu tel. 79*******01

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 914052390