2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Poznań
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Chartowo
Compass Group
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik kuchni/ pomoc kuchenna

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Obecnie do jednej z naszych restauracji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK KUCHNI / POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Gądki (restauracja pracownicza)

Wymiar etatu do ustalenia z kierowniczką restauracji.

Praca zmianowa na pełen etat lub 3/4 etatu od poniedziałku do niedzieli na 3 zmiany (6-14/14-22/22-6).

Możliwość pracy na 1/2 etatu od piątku do niedzieli na 3 zmiany lub w same weekendy.

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy

• Wydawanie posiłków,

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Prywatną opiekę medyczną,

• Ubezpieczenie na życie,

• Kartę Multisport,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 863458948