2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik kuchni

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA.

Do pracy w Klinice Rehabilitacyjnej Mazowia poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Kuchni

Miejsce pracy: Warszawa

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

·         stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia

·         umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę

·         liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA

·         możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej

·         miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole

·         możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:

·         Utrzymywanie porządku w kuchni i jadalni

·         Pomoc w przygotowywaniu posiłków dla pacjentów

·         Kontrola temperatury posiłków

·         Wydawanie posiłków

·         Porządkowanie naczyń i sztućców po posiłku

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 808409180