2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Pieńsk
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik kredytowy

Lokalizacja

Pieńsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Bank Spółdzielczy w Pieńsku, ul. Staszica 20, 59-930 Pieńsk

Główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • obsługa istniejącego portfela klientów,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów,

  • prowadzenie akcji promocyjnych, budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz pozycji rynkowej Banku,

  • aktywna sprzedaż produktów będących w ofercie Banku,

  • analiza wniosków o udzielenie kredytów,

  • ocena zabezpieczeń prawnych,

  • ocena ryzyka kredytowego transakcji,

  • podnoszenie własnych kwalifikacji.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub finansowe),

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami,

  • znajomość rynku usług finansowych i produktów bankowych,

  • biegła znajomość MS Office.

 Oferujemy:

  • pracę w Banku z polskim kapitałem,

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole,

  • możliwość szkoleń zewnętrznych,

  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Pieńsk,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Pieńsk
ID: 912699325