2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Gliwice
  7. Kelner, barman, barista - Łabędy
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Kawiarnio-Lodziarni Klapec (Gliwice-Łabędy)

Wynagrodzenie

27,70 - 29,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Klapec to rodzinna firma produkująca z pasją od ponad 30-stu lat słodkości takie jak lody rzemieślnicze w ponad 200-stu smakach, ciasta, torty, desery, gofry i wiele innych.

Do naszej kawiarnio-lodziarni w Gliwice-Łabędy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Kawiarnio-lodziarni.

Czas pracy - w tygodniu

ul. Strzelców Bytomskich 4, Gliwice

Zakres obowiązków:

·     przygotowanie i sprzedaż produktów oferowanych w cukiernio-lodziarni

·     kontakt i obsługa klientów w lokalu oraz przez telefon

·     przestrzeganie zasad czystości oraz standardów pracy firmy

·     pilnowanie czystości na swoim stanowisku pracy oraz w lokalu

Oczekiwania wobec kandydatów:

·     skończone 18 lat

·     sumienność i odpowiedzialność

·     bardzo dobra organizacja pracy własnej

·     komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

·     aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

·     doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

·     pełne szkolenie i wdrożenie w obowiązki pracy

·     przyjazną i miłą atmosferę pracy

·     możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia

·     elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

·     dodatkową premię za prace w dni świąteczne

·     zniżka na nasze produkty

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu już dziś :) !

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 741957510