2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Skórzewo
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Kawiarni/Cukierni Istne Cuda - praca z elastycznym grafikiem

Lokalizacja

Skórzewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cukiernia/Kawiarnia Istne Cuda ze Skórzewa pod Poznaniem poszukuję osoby do pracy przy obsłudze klientów.

Jesteśmy zgranym zespołem i szukamy kogoś kto zostanie z nami na dłużej :-)

Cukiernia jest czynna os środy do niedzieli i w takim wymiarze godzin pracujemy.

Czas pracy jest określany indywidualnie z wyprzedzeniem.

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanepidu oraz status osoby uczącej się do 26 roku życia

  • Mile widziana umiejętność obsługi ekspresu kolbowego

  • Chęć do pracy - to chyba przede wszystkim

Obowiązki:

  • Obsługa klientów na sali

  • Wydawanie/pakowanie słodkości

  • Przygotowywanie kaw/herbat/napojów

  • Nakładanie lodów

  • Dbanie o czystość na sali oraz na zapleczu

Ważne - jesteśmy małą cukiernią i pracujemy wszyscy razem ramie w ramie - oczekujemy chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia do pracy - nikt chyba nie lubi pracy w złej atmosferze. Wymagamy starannego wykonywania swoich obowiązków.

Będziemy rozpatrywać tylko i wyłącznie oferty z CV. Do CV miło byłoby otrzymać krótką wiadomość tekstową/plik z informacją dlaczego chcesz u nas pracować :-)

Stawka to 27,70zł na godzinę na rękę

Lokalizacja

Skórzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skórzewo
ID: 901106238