2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Janki
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik kawiarni/Barista Costa Coffee Janki

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Janki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Szukasz pracy w młodym energicznym zespole? Chcesz powiększyć swoją wiedze na temat kawy? Nauczyć się Latte Artów? Dobrze trafiłeś/aś, aktualnie poszukujemy Baristów/ Baristki. Doświadczenie nie jest wymagane, nauczymy cię od podstaw.

Obowiązki:

Przygotowywanie i wydawanie napojów kawowych, kaw.

Przyjmowanie zamówień na posiłki i napoje.

Przygotowywanie jedzenia.

Polecanie i rekomendowanie klientom wybranych pozycji menu.

Przyjmowanie zapłat.

Dbanie o odpowiedni stan zapasów i konserwacja sprzętu.

Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

Profesjonalna i przyjazna komunikacja.

Produktywność i dobra organizacja.

Budowanie dobrych relacji z klientami.

Badania sanitarno-epidemiologiczne

Chęć do pracy ;)

Korzyści z pracy w Kawiarni :

Zniżka na kawy oraz produkty słodkie i słone.

Elastyczne godziny pracy.

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 878067370