2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Warszawa
  7. Sekretariat, recepcja - Śródmieście
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik kancelaryjny - 8 godz. Z orzeczeniem. Od 4740 brutto.

Wynagrodzenie

4 742 - 4 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko pracownika kancelaryjnego.

Wymagane doświadczenie przy obsłudze administracyjnej biura w zakresie obiegu korespondencji (przychodząca, wychodząca, archiwizacja).

Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, które oceniają, że mają możliwość wykonywania należycie powierzonych obowiązków (8 godzin dziennie).

Praca ma charakter głównie siedzący, z koniecznością przemieszczania się między biurami.

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółami ogłoszenia.

Miejsce pracy: Warszawa

Czas pracy: 8 godz. dziennie, w dni robocze.

Wymagania:

-doświadczenie w obsłudze sekretariatu lub kancelarii (korespondencja),

-wiek od 21 lat,

-znajomość zagadnień funkcjonowania obiegu korespondencji,

-posiadanie podstawowej wiedzy w zakresie biurowości,

-sprawna manualna obsługa komputera,

-doskonała organizacja pracy własnej,

-zaangażowanie,

-chęć przyswojenia nowej wiedzy.

Zakres obowiązków:

-obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

-obsługa poczty elektronicznej,

-archiwizowanie dokumentów,

-pomocnicze prace biurowe.

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę.

Stawka miesięczna:

-4242,- zł płaca podstawowa

-200,- premia jakościowa

-150,- premia frekwencyjna

-150,- dodatek rehabilitacyjny

Kontakt nastąpi z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 688681725