2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubuskie
  6. Manager restauracji - Żary
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik i Manager food trucka (kebab)

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik i Manager food trucka (kebab) W Żarach

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oraz praca stanowiskowa w food truck , w tym nadzór nad personelem, obsługą klienta i zapewnienie jakości obsługi

  • Zapewnienie, że miejsce pracy jest utrzymane w czystości,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i rozwiązywanie problemów klientów,

  • Zamówienia i dostawy, harmonogramy pracowników, raportowanie finansowe

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w gastronomii z kebabem

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętności zarządzania zespołem;

  • Umiejętność pracy z klientem; Zaangażowanie, uśmiech i pozytywne nastawienie

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w szybkim tempie,

  • Umiejętność utrzymania wysokiej jakości obsługi i standardów,

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny w restauracji,

Co oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Premię od obrotu

  • Przyjazną atmosferę

  • Rozwój osobisty

Wyślij nam swoje CV na maila

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 910757669