2. Praca
  3. Wykładanie i ekspozycja towaru
  4. Wykładanie i ekspozycja towaru - Zachodniopomorskie
  5. Wykładanie i ekspozycja towaru - Szczecin
  6. Wykładanie i ekspozycja towaru - Gumieńce
bi1 Szczecin
Dodane Dzisiaj o 13:49

wykładanie towaru na Dziale Warzywa/Owoce bi1 Szczecin Gumieńce

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Schiever POLSKA budujemy relacje oparte na naszych 3 wartościach: Szacunek, Energia i Niezależność. Promujemy równość w miejscu pracy poprzez politykę równych szans oraz przeciwdziałanie dyskryminacji.

 Obecnie do naszego Hipermarketu bi1 w Szczecinie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

 Pracownik Hali - Dział Warzywa/Owoce

 Oferujemy:

  • umowę o pracę na na cały etat,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wdrożenie na stanowisko pracy,

  • premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

  • prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

  • atrakcyjne świadczenia socjalne,

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

  • udział w kwartalnych "spotkaniach przy kawie", podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji oraz słodkie co nieco :).

Obowiązki:

  • codzienne dbanie o ekspozycję produktów,,

  • obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów,

  • dbanie o porządek na dziale,

  • umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

  • tworzenie przyjaznej atmosfery pracy.

Oczekujemy:

  • zaangażowania w pracę,

  • chęci do nauki,

  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • umiejętności pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 367625344