2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wieliczka
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Grupy Myjącej - praca na II zmianę - CEDROB S.A. Niepołomice

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zakład Drobiarski CEDROB S.A. w Niepołomicach, ul. Mokra 7 poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK EKIPY MYJĄCEJ - praca na II zmianę

w Zakładzie Drobiarskim w Niepołomicach

Opis stanowiska:

- Mycie i dezynfekcja urządzeń i pomieszczeń produkcyjnych po zakończonej produkcji

- Przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji

- Praca w godzinach popołudniowych

- Praca z chemicznymi środkami czystości

- Obsługa urządzeń myjących

Wymagania:

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych z badaniami na nosicielstwo

- własny dojazd do pracy

- dyspozycyjność ( praca na II/III zmianę)

Oferujemy:

- pracę na pełen etat lub część etatu w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

- pakiet socjalny

- ubezpieczenie grupowe PZU

CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy

lub bezpośrednio na adres mailowy: rekrutacja(małpa)cedrob.com.pl

Telefon: 72*******12

WAŻNE!

W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 705023337