2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Przemyśl
Dodane 16 maja 2024

Pracownik gospodarczy ze stopniem niepełnosprawności

Lokalizacja

Przemyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię pracownika gospodarczego – konserwatora z stopniem niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Koszenie trawy, dbanie o czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu.

  • Czyszczenie kostki i odśnieżanie w okresie zimowym.

  • Proste prace konserwatorskie i naprawcze.

  • Realizowanie prostych prac placowych, takich jak: przenoszenie i przemieszczanie towarów i materiałów, owijanie palet.

  • Wsparcie pracy na produkcji oraz magazynu (kompletacja i pakowanie towaru do wysyłki).

Wymagania:

  • Orzeczenie o umiarkowanym lub lekkim stopniu niepełnosprawności.

  • Zaangażowanie, sumienność oraz dokładność.

  • Dyspozycyjność, chęci i pozytywne nastawienie do pracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

  • Niepowtarzalną atmosferę.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 50*******59

Lokalizacja

Przemyśl,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przemyśl
ID: 918666319