2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Ząbki
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Gospodarczy ( Wysokie Zarobki )

Wynagrodzenie

32 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Praska Giełda Spożywcza SA jest organizatorem spożywczego rynku hurtowego dla handlu detalicznego i HoReCa. Nasz Zespół, który tworzą ludzie zaangażowani, zmotywowani i pełni energii niezależnie od wieku. Zapraszamy do współpracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Gospodarczy

Od kandydatów oczekujemy:

- Chęci i zaangażowania w powierzone czynności

  • Mile widziane Prawo jazdy kategorii B+E albo T lub doświadczenie w pracy z ciągnikiem rolnym

Zakres obowiązków:

- Sprzątanie terenu Praskiej Giełdy Spożywczej

- Opróżnianie koszy z makulatury i foli z terenu Giełdy

- Sprzątanie terenów zielonych

Oferujemy:

- Pracę jednozmianową

- Umowę o pracę

- Możliwość dopasowania grafiku

- Stabilne zatrudnienie

- Pensję zawsze na czas

- Premię miesięczną

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 911053866