2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Grzegórzki
Ever Grupa
Dodane 31 maja 2024

Sprzątanie przychodni - wieczorem- Praca od zaraz

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma sprzątająca Grupa Ever zatrudni Pani do utrzymania czystości na terenie medycznej placówki :

Lokalizacja: ul. Fabryczna 1, od poniedziałku do piątku 20:00-23:00 + co druga sobota od 14:00-17:00

Zakres obowiązków:

sprzątanie medycznej placówki (gabinety lekarskie, części wspólne oraz pomieszczenia socjalne) po zakończeniu pracy placówki.

Forma zatrudniania : umowa zlecenia , stawka 28,10 zł brutto za godzinę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, albo napisz SMS " sprzątanie przychodni"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 918861260