2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Nakło nad Notecią
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy Spomasz Nakło Sp. z o.o.

Lokalizacja

Nakło nad Notecią

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Spomasz Nakło Sp z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownika Gospodarczego.

Zakres obowiązków:

prace remontowe: malowanie, drobne naprawy instalacji, wymiana elementów wyposażenia, montaż elementów wyposażenia

prace ogrodowe: koszenie trawników, pielęgnacja roślin, grabienie liści, odśnieżanie

prace porządkowe: utrzymanie porządku na terenie wokół firmy

wykonywanie pozostałych prac zleconych przez przełożonego

Wymagania:

dyspozycyjność

gotowość do podjęcia pracy fizycznej

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

umiejętność pracy w zespole

samodzielność

prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

umowę o pracę/ umowę zlecenie

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w przyjaznym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego zespołu!

Lokalizacja

Nakło nad Notecią,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Nakło nad Notecią
ID: 913641860