2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Dąbrówki
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy - Spec Food Service Sp. z o. o.

Lokalizacja

Dąbrówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z stałym rozwojem biznesowym Firma SPEC FOOD SERVICE Sp. z o. o.  z siedzibą w miejscowości Dąbrówki k. Łańcuta oferującą kompleksową realizację usługi w zakresie dystrybucji produktów gastronomicznych poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Dąbrówki k. Łańcuta

Opis stanowiska:

·         prace porządkowe oraz gospodarcze na terenie zakładu,

·         wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych.

Wymagania:

·         chęci do pracy,

·         mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

·         praca w systemie jednozmianowym,

  • umowę o pracę na pełen etat,

·         zniżki na firmowe produkty ,

·         wyplata dodatkowych świadczeń z ZFŚS.

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Dąbrówki,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dąbrówki
ID: 914177785