2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Belęcin
Dodane 15 maja 2024

Pracownik gospodarczy przy bydle

Lokalizacja

Belęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Gospodarstwo Rolne Śmiałek zatrudni pracownika stanowisko pracownik gospodarczy do pracy przy bydle.

Obowiązki:

  • Codzienna opieka nad bydłem (karmienie, pojenie, dbanie o czystość w oborze)

  • Nadzór nad zdrowiem zwierząt i współpraca z weterynarzem

  • Prace porządkowe w gospodarstwie

  • Inne prace związane z utrzymaniem bydła

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z bydłem będzie dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Prawo jazdy kat. T będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Więcej informacji dotyczących pracy pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu

5 0 2 1 9 3 9 9 7 lub przez wiadomość prywatną.

Lokalizacja

Belęcin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Belęcin
ID: 869136641