2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Poznań
  6. Sprzątanie - Strzeszyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy - Poznań Strzeszyńska!

Lokalizacja

Poznań, Strzeszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK GOSPODARCZY, (oferta również dla osób z orzeczeniem niepełnosprawności).

Lokalizacja: ul. Strzeszyńska, Poznań.

Dni i godziny pracy: poniedziałek - piątek w godzinach 7:00-11:00

Obowiązki: obsługa terenu zewnętrznego:

*zimą - odśnieżanie głównych ciągów komunikacyjnych, posypywanie solą, dbanie o chodniki aby nie były oblodzone, dbanie o wejścia do budynków;

*latem - dbanie o zieleń, zamiatanie, koszenie trawy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • pełne przeszkolenie

  • umowa zlecenie

  • stawka 27,70 zł/h brutto

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 10-tego każdego miesiąca

  • odzież roboczą

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji, a nawet awansu

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanych dniach i godzinach (WARUNEK KONIECZNY)

  • brak przeciwskazań do pracy na powietrzu

  • dobra sprawność fizyczna

  • sumienność i dokładność

  • kultura osobista i opanowanie

  • mile widziane doświadczenie

Więcej informacji pod numerem telefonu: 51*******02 (rekrutacje prowadzany od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, po godzinie 16:00 prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 71 711 01 44)

Jeśli wysyłasz CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (50 - 304), przy ul. Słonimskiego 1.

Informujemy też, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Strzeszyn
ID: 914618925