2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mosina
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik gospodarczy ferma drobiu Bolesławiec

Lokalizacja

Mosina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Wielkopolski Indyk, Bolesławiec 12 A (8km od Mosiny).

Obowiązki:

- opieka nad stadami indyków

- odpowiedzialność za powierzone narzędzia oraz sprzęt rolniczy

- odpowiedzialność za inwentarz znajdujący się na fermie

- obsługa urządzeń gospodarczych

- praca fizyczna w zmechanizowanym gospodarstwie rolnym

Wymagania:

- chęć do pracy i stan zdrowia odpowiedni do pracy fizycznej

- praca jednozmianowa ( możliwość dopasowania godzin)

- mile widziane prawo jazdy kategorii T

- niekaralność

- doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjny system wynagrodzenia

- odzież robocza oraz niezbędne narzędzia pracy

- praca w przyjaznej atmosferze

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 16:00

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest Wielkopolski Indyk Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu 12a, 62-050 Mosina. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z obecną i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

Lokalizacja

Mosina,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mosina
ID: 700192095