2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pszczółki
Dodane 21 maja 2024

Pracownik gospodarczy Eco Probe Sp. z o.o.

Lokalizacja

Pszczółki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Gmina Pszczółki

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Eco Probe Sp. z o. o. jest podmiotem, którego właścicielem jest Gmina Pszczółki. Została ona powołana do realizacji zadań własnych gminy związanych z utrzymaniem i konserwacją sieci wodnokanalizacyjną, utrzymaniem dróg i terenów zielonych oraz gospodarką odpadami.

Główny zakres obowiązków:

  • Zadania związane z utrzymanie terenów zielonych, między innymi

  • koszenie trawy, przycinanie gałęzi,

  • wykonanie drobnych naprawy elementów użyteczności publicznej,

  • utrzymanie czystości w miejscach publicznych,

  • wykonanie drobnych napraw infrastruktury drogowej.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracach ogrodniczych - mile widziane,

  • umiejętności obsługi sprzętów ogrodniczych,

  • gotowości do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych (w tym tych nie wymienionych w art. 22(1) kodeksu pracy, a w szczególności mojego wizerunku) zawartym w niniejszym dokumentach do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO PROBE Sp. z o.o. zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.

Informacje dotyczące ogłoszenia udzielane są pod numerem telefonu 72*******29.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie ECO PROBE Sp. z o.o. w Pszczółkach, mailowo pod adresem mailowym dostępnym na stronie internetowej spółki lub pocztą z dopiskiem: "ZIELEŃ" w terminie do dnia 21.06.2024r.

Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.

Osoby, które nie spełnią wymagań formalnych nie będą informowane.

Lokalizacja

Pszczółki,

Pomorskie

Pomorskie, Pszczółki
ID: 919849918