2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Jacek Kowalczyk
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik gospodarczy (dozór - pracownik nocny)

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków przy ulicy Marii Konopnickiej 33, działającego nieprzerwanie od stycznia 2011 i należącego do międzynarodowej sieci Hilton Worldwide.

Zakres obowiązków:

  • Wparcie recepcji w trakcie nocnych zmian (dozór),

  • Drobne prace konserwatorskie - naprawcze,

  • Utrzymanie porządku wokół obiektu i garażu,

  • Pomoc przy transporcie bagaży dla grup,

  • Obchody nocne po obiekcie,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • bezkonfliktowości i umiejętności pracy w zespole,

  • zaangażowania, pozytywnego nastawienia,

  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów.

Oferujemy

  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • posiłki w godzinach pracy,

  • po okresie próbnym:

    • opieka medyczna

    • preferencyjne stawki na hotele sieciowe

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 799014124