2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podkarpackie
  5. Pozostałe oferty pracy - Stalowa Wola
Dodane 15 maja 2024

Pracownik gospodarczy.

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Autoryzowany Salon Toyoty SACAR Stalowa Wola poszukuje kandydatów na stanowisko :

Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Nasze wymagania:

  • Uczciwość, sumienność, rzetelność

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie porządku na całym obiekcie

  • Przygotowanie samochodu - mycie, odkurzanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Dogodne godziny pracy

CV proszę składać przez OLX.

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 848291314