2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opatów
Dodane 22 kwietnia 2024

Comforteo - Pracownik gospodarczy - Opatów

Wynagrodzenie

25 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Comforteo – renomowany producent mebli tapicerowanych, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY

Miejsce pracy: Opatów

Obowiązki:

  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Sumienność i rzetelność

  • Pracowitość

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Podawane przez Pana/Panią dane osobowe w załączanym CV są zbierane dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ma Pan/Pani prawo w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych, poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych, ograniczenie przetwarzania danych, wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz Spółka komandytowa, z siedzibą Opatów, ul. Bolesławiecka 14A, 63-645 Łęka Opatowska.

Lokalizacja

Opatów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatów
ID: 665055794