2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Katowice
  7. Pozostałe - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik gastronomii

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nowa lokalizacja, potrzeba większej załogi! Poszukujemy ludzi do pracy na osiedlu tysiąclecia oraz na "Gwiazdach" w Katowicach. Osoby lubiące gotować i kontakt z ludźmi, są pilnie poszukiwane. W związku z rozwojem szukamy sumiennych, pozytywnie nastawionych osób do pracy w lokalu o profilu koreańsko-azjatyckim.

Zatrudnienie na umowie o prace lub zlecenie (jak wolisz).

Szukamy ludzi na pełny etat, ale i dochodzących - napisz w jakie dni chcesz pracować!

Wynagrodzenie: podstawa + premia frekwencyjna

Podstawa - płaca minimalna. Premia frekwencyjna - zero uznaniowości, jesteś w pracy- jest premia - 500 zł.

Obowiązki: przygotowywanie dań do wydania, obsługa kasy fiskalnej (z graficznym systemem POS), dbanie o czystość stanowiska pracy.

Nie wymagamy doświadczenia, jeśli jesteś otwarty na nowe to zapraszamy! Książeczka sanepidu mile widziana, nie wymagana, tak samo język angielski.

Proszę o kontakt za pomocą formularza OLX.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 876269466