2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik foodtrucka z burgerami,Bagry, stawka od 30/h brutto

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukujemy osób do pracy na foodtruckach serwujących burgery.

Każdego przyjmiemy z otwartymi rękami, doświadczenie w gastronomii i pracy na kuchni bardzo mile widziane, ale niekonieczne - wszystkiego Cię nauczymy. Szukamy osób chętnych do wypracowania 100-200h w miesiącu. Zarówno studentów jak i osoby niestudiujące. Praca sezonowa oraz na stałe.

Od maja ruszamy z foodtruckiem w lokalizacji Na Bagry Foodpark. Praca w większości na tej lokalizacji, ale nie wykluczamy rotacji między punktami w razie konieczności (Encek, Ruczaj Chillout Zone, Strefa Błonie)

Szukamy osób z pełną dyspozycyjnością poniedziałek - niedziela a także osób z dyspozycyjnością tylko weekendową (pt-niedziela) lub tylko w tygodniu.

Oferujemy:

-stawka na start: 30zł/h brutto czyli około 26pln na rękę na start dla osoby niestudiującej i 30 zł na rękę dla studenta.

-początkowo umowa zlecenie, po dłuższej współpracy możliwość przejścia na umowę o pracę

-pracę w fajnym, otwartym teamie

-posiłek i napój pracowniczy

-karta multisport

-szkolenia z zakresu wydawanego produktu

-możliwość rozwoju i awansu na stanowiska kierownicze - będziemy na każdym foodtrucku wyłaniać osobę odpowiedzialną za dany foodtruck - kierownika, który otrzyma wyższą stawkę i większą odpowiedzialność za dany foodtruck

Wymagania i obowiązki:

-przyjmowanie zamówień i obsługa kasy fiskalnej

-obsługa gości

-składanie i wydawanie burgerów, frytek, dodatków

-dbanie o jakość i powtarzalność wydawanych produktów

-dbanie o czystość stanowiska pracy

-zaangażowanie i odpowiedzialność

-książeczka sanepidowska lub chęć jej szybkiego wyrobienia

Godziny pracy

Planowane godziny otwarcia foodtrucków to 12-21, ale będą się zmieniać delikatnie w jedną i drugą stronę w zależności od pogody i sezonu.

Zazwyczaj przychodzimy do pracy około 1-1,5h wcześniej i wychodzimy maks 30min-1h po zamknięciu. Pracujemy albo zmianowo 2/2 3/3 lub robimy zmiany po 8-10h, w zależności od dnia/potrzeb i dogadania się.

Coś o nas:

Jesteśmy grupą przyjaciół spełniającą nasze marzenie o posiadaniu restauracji. Jedzenie to nasza pasja, mamy sporo pomysłów, jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata i ludzi. Sami pracowaliśmy w gastronomii i zależy nam, aby stworzyć miejsce z super atmosferą, gdzie zarówno goście jak i pracownicy świetnie się czują.

Chętnych prosimy o złożenie aplikacji i CV na olx.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie lub na olx.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 902349457