2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Mała Nieszawka
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Food Trucka: Restauracja Bangkok + LABA Przystań Towarzyska

Lokalizacja

Mała Nieszawka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem naszej firmy i pojawieniem się na toruńskiej mapie kolejnego miejsca, w którym można skosztować autentycznej tajskiej kuchni, poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Food Tracka.

Obowiązki to między innymi:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

  • Przyjmowanie dostaw oraz wykonywanie zamówień

  • Rozliczanie zmiany po zakończonym dniu pracy

  • Przygotowywanie półproduktów niezbędnych w kuchni

  • Obsługa gości

Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane doświadczenie w pracy na kuchni, jednak zapraszamy osoby również bez niego, wszystkiego nauczymy od podstaw.

Oferujemy (oczywiście oprócz podstawowych obowiązków pracodawcy czyli wzajemnego szacunku, życzliwości, zrozumienia oraz terminowych wypłat):

  • pracę w miejscu z fantastyczną atmosferą

  • atrakcyjne zniżki pracownicze na LABIE oraz w restauracji Bangkok na toruńskiej starówce.

Jeśli kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność, lubisz kiedy dużo się dzieje, a praca w godzinach nocnych nie jest dla Ciebie problemem (Foodtruck otwarty jest w godzinach w jakich odbywają się imprezy na LABIE) to to ogłoszenie jest dla Ciebie!

stawka: 27,70 brutto/h

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV.

Lokalizacja

Mała Nieszawka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Mała Nieszawka
ID: 915449458