2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Łabędy
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny z prawem jazdy kat. B

Wynagrodzenie

4 800 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Prężnie rozwijająca się firma usługowa przyjmie do pracy pracownika fizycznego z Prawo Jazdy Kat B

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami sprzątającymi ( sprzątanie, koszenie terenów zielonych, przycinka krzewów, obsługa wspólnot mieszkaniowych, opieka nad grobami, opróżnianie koszy ulicznych i wiele innych ) Jednym słowem u nas zawsze dużo się dzieje a dzięki temu nie zaznasz monotonii ani nudy a czas pracy minie zanim się dwa razy obejrzysz.

Obowiązki:

  • Rozwożenie pracowników, sprzętu, narzędzi,

  • Zbieranie trawy, liści i innych odpadów + wywóz na składowisko,

  • Odśnieżanie, koszenie , zamiatanie, grabienie terenów zewnętrznych,

  • Maszynowe mycie garaży podziemnych, hal przemysłowych,

  • Ogarnianie magazynu,

  • i wiele innch.

Wymagamy

  • Czynne Prawo jazdy kat B,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Komunikatywność, dokładność i rzetelność.

  • Dobra wydajność fizyczna,

  • Umiejętność organizowania pracy.

Zapewniamy

  • Pracę w stabilnej firmie ( 13 lat na rynku),

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Godziny pracy ranne - uzależnione od pory roku,

  • Możliwość rozwoju,

  • Wynagrodzenie netto od 3400 zł miesięcznie,

  • Praca od zaraz.

jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu podeślij swoje CV odezwiemy się do wybranych osób

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 878604091