2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Łódzkie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śleszyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny w szkółce roślin ozdobnych

Lokalizacja

Śleszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Szkółka Roślin Ozdobnych w Śleszynie, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY

Praca przy produkcji i pielęgnacji roślin ozdobnych.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie zamówień, wykopywanie roślin, zabezpieczanie brył korzeniowych

- realizacja załadunków

- przycinanie, sadzenie roślin, odchwaszczanie, nawożenie itp.

- pracę konserwacyjne i porządkowe, koszenie

- prace pielęgnacyjne roślin przy użyciu maszyn i urządzeń np. ciągniki.

Doświadczenie w ogrodnictwie NIE JEST wymagane, lecz jest dodatkowym atutem.

Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy:

Szkółka Roślin Ozdobnych Marcel Ważyński,

Ul. Kasztanowa 10

99-321 ŚLESZYN gm. Żychlin

Telefon: 60*******96

Lokalizacja

Śleszyn,

Łódzkie

Łódzkie, Śleszyn
ID: 837328832