2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Rolantowice
Malwina, Katarzyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny w ogrodnictwie

Wynagrodzenie

32 - 51 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rolantowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACA OD ZARAZ! Brylantowa 2, Rolantowice

SZUKAMY PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH

OFERUJEMY

·        Umowa zlecenie / umowa o pracę

·        Atrakcyjne wynagrodzenie 25-40zł netto/h (na rękę)

·        Premie uznaniowe

·        Praca na profesjonalnym sprzęcie

·        Niezbędne narzędzia pracy i profesjonalną odzież roboczą

·        Praca u lidera branży ogrodniczej

·        Pracę w miłej atmosferze

·        Możliwość stałej współpracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·        Zakładanie terenów zielonych (osiedla, parki, ogrody, zielone dachy, systemy nawadniania)

WYMAGANIA

·        Pracowitość

·        Uczciwość

·        Dyspozycyjność

·        Mile widziane prawo jazdy kat. B,E

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem działającą w branży architektury krajobrazu oraz jedną z nielicznych na Dolnym Śląsku, która podejmuje się nietypowych zadań. Doświadczenie w branży ogrodniczej zdobywamy od 1998 roku (Ogrody Rakoczy) i od samego początku doskonalimy swoje umiejętności w kraju i za granicą. Bierzemy udział w szkoleniach, konferencjach oraz uczestniczymy w wystawach branżowych w Polsce i za granicą, z których czerpiemy inspiracje. Od wielu lat współpracujemy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu. Zajmujemy się projektami w przestrzeni prywatnej (ogrody przydomowe, ogrody rezydencjonalne, siedziby firm) oraz projektami przestrzeni publicznej (parki, tereny osiedlowe, zieleń miejska). Kształtujemy zieleń od początku do końca – projekt, realizacja, pielęgnacja.

Lokalizacja

Rolantowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Rolantowice
ID: 910254952