2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny/sprzątanie i serwis urządzeń chłodniczych-umowa/B2B

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Niemiecka firma istniejąca od 2010 roku, będąca wiodącym dostawcą produktów czyszczących i higienicznych dla rzemiosła i przemysłu, a także świadcząca usługi porządkowo-higieniczne oraz badania pomiarowe najwyższej jakości poszukuje pracowników na stanowisko:

Osoby sprzątające budynki/pracownicy serwisowi zajmujący się czyszczeniem systemów klimatyzacji

Miejsce pracy:  Berlin/Brandenburgia, Niemcy Północne i Wschodnie

Zadania:

  • Wykonywanie prac porządkowych,

  • Odciągi w dużych kuchniach komercyjnych,

  • Praca na systemach i rurach wentylacyjnych w biurach, budynkach mieszkalnych,

·         Renowacja i czyszczenie uszkodzeń pożarowych i pleśni w systemach wentylacyjnych i innych elementach,

  • Kontrole higieniczne i dezynfekcja,

  • Badania higieniczne po szkoleniu w Niemczech z zakresu systemów wentylacyjnych,

  • Dezynfekcja czyszczonych powierzchni,

  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 ton.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Podstawowa wiedza techniczna i rzemiosło,

  • Mile widziane doświadczenie przy czyszczeniu urządzeń chłodniczych.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – docelowo na stałe lub B2B,

  • Średnio 170 godzin pracy w miesiącu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Liczne dodatki: za pracę w nocy, w sobotę, w niedzielę (dodatkowo 25% do stawki godzinowej),

  • Stawkę godzinową: 17,00 - 25,00 € brutto/h,

  • Opłacone zakwaterowanie (do 20,00 € za noc),

  • Możliwość zjazdu do Polski w weekendy,

  • Możliwość dalszego szkolenia w zakresie VDI 6022 / 6023 i VDI 2052,

  • Możliwość awansu i rozwoju,

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Klimatyzacje” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

 Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 912619479