2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Podlaskie
  6. Konwencjonalna - Siemień Nadrzeczny
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny przy pracach w energetyce

Wynagrodzenie

6 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemień Nadrzeczny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OPIS

poszukuje kandydatów na stanowisko

Pracownik fizyczny przy pracach energetycznych

Miejsce pracy: RE Łomża, RE EŁK, RE Bielsk Podlaski

Region: podlaskie, warmińsko -mazurskie

Opis stanowiska:

    - pomoc w wykonywaniu sieci energetycznych (prace fizyczne po przeszkoleniu)

    - pomoc w wykonywaniu przyłączy elektroenergetycznych (prace fizyczne po przeszkoleniu)

Wymagania:

    - prawo jazdy kategorii B

    - odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań

    - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    - gotowość na podjęcie wyzwań i chęć rozwoju osobistego

Oferujemy:

    - pracę przy ciekawych i prestiżowych projektach

    - atrakcyjne warunki pracy i płacy

    - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

    - możliwość zdobycia uprawnień

    - komfortowe warunki pracy

    - zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,

    - praca w młodym dynamicznym zespole

    - szkolenie PPN, SEP

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Lokalizacja

Siemień Nadrzeczny,

Podlaskie

Podlaskie, Siemień Nadrzeczny
ID: 893094569