2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny przy budowie infrastruktury - Frankfurt

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SunGroup HR Agency nr 23620 Obecnie dla naszego klienta z branży komunikacyjnej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny przy budowie infrastruktury

Miejsce pracy: Frankfurt, Niemcy (nad Menem)

Obowiązki:

  • Prace pomocnicze przy utrzymaniu i naprawie infrastruktury na terenie Niemiec (szyny/systemu torowe)

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy od połowy kwietnia do końca października.

  • Gotowości do pracy 8-10 godzin dziennie.

  • Mile widziane podstawy języka niemieckiego (niewymagane).

Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym (8-10h dziennie).

  • Wynagrodzenie: podstawa 2300 euro/brutto + atrakcyjne dodatki!

  • Nadgodziny, niedziele lub święta płatne dodatkowo 25-50%.

  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o niemiecką umowę.

  • Bezpłatne zakwaterowanie!

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na numery 57*******92 oraz 78*******86.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Klauzula RODO

Informuję, że zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215.

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: wwwsungrouphr.com. Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione i przetwarzane przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez SUNGROUP sp. z.o. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Plac Wolności 2/215 w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 906399465