2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żagań
Dodane 21 maja 2024

Pracownik fizyczny - produkcja wyrobów z betonu szlachetnego

Lokalizacja

Żagań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Probet-Dasag sp. z o.o. , Polski lider w produkcji wyrobów z betonu szlachetnego poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: Żagań, ul. Fabryczna 4-6

Podstawowy zakres zadań obejmuje:

  • obsługę maszyn produkcyjnych produkcji (formowaniu i uszlachetnianiu) wyrobów betonowych (płytki, schody itp).

Wymagania:

  • dyspozycyjność, sumienność,

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT) - ale nie jest wymagane,

  • mile widziane umiejętności wykonywania szalunków i zbrojeń - jednak jeśli go nie masz, nauczymy Cię!

Oferujemy:

  • okres wdrożeniowy podczas którego zyskasz wszelkie umiejętności,

  • wynagrodzenie od 5000,00zł brutto,

  • umowę o pracę na starcie + system premiowy,

  • możliwość zdobycia nowego zawodu lub wyspecjalizowania się w dziedzinach budowlano - produkcyjnych,

  • system pracy jedno- lub dwuzmianowy.

Zostaw swoje CV w budynku portierni, przynieś do sekretariatu lub wyślij przez OLX. Oddzwonimy

Warunkiem udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

"1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych - zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a RODU.

2. Potwierdzam zapoznanie się z informacją dla Kandydata na Pracownika."

Lokalizacja

Żagań,

Lubuskie

Lubuskie, Żagań
ID: 827206611