2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Łomianki
Dodane 09 maja 2024

Pracownik fizyczny / Praca na budowie / Zatrudnimy / Przeszkolimy

Wynagrodzenie

4 900 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy pracownika do pracy fizycznej przy montażu rur wod-kan.

Zakres obowiązków :

  • Praca szpadlem, łopatą

  • Obsługa zagęszczarki ( przeszkolimy )

  • Obsługa poziomicy

    Oferujemy :

  • Pracę przez cały rok

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Wypłatę na czas

  • Umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

    Jeżeli jesteś pracowity i masz doświadczenie w ogrodnictwie lub budowlance to przeszkolimy Cię w naszej branży i zapewnimy Ci stanowisko pracy.

    Praca na terenie Łomianek lub Starych Babic. Nie prowadzimy delegacji po kraju.

    Oczekujemy :

  • Zaangażowania w pracy

  • Pracowitości

  • Nie tolerujemy alkoholu w pracy

  • Praca od poniedziałku do piątku 7-17

    O nas:

    Jesteśmy stabilną firmą realizującą inwestycje dla sektora publicznego. Jesteśmy generalnym wykonawcą przy budowie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych. Posiadamy własny park maszynowy w postaci koparek, koparko-ładowarek, samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych, zagęszczarek gruntu, pił, agregatów. Stale pozyskujemy nowe kontrakty co zapewnia nam zachowanie ciągłości robót. Posiadamy własny kapitał finansowy dzięki któremu realizujemy inwestycje i wypłacamy wynagrodzenie na czas. Zapraszamy do współpracy.

    Kontakt : ..5.0.2.6.1.3.1.8.8..Zapraszamy

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 917135853