2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Powidz
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny - POWIDZ

Wynagrodzenie

2 121 - 2 122 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Powidz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ECO-PLAN SA poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny. Miejsce pracy – POWIDZ.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·   Koszenie przy użyciu ciągnika, zimą – odśnieżanie na terenie Jednostki Wojskowej w Powidzu.

Wymagane prawo jazdy kategorii T (uprawnienia do prowadzenia ciągnika rolniczego).

OFERUJEMY:

·       stabilne zatrudnienie;

·       uczciwe warunki (nasi pracownicy są zatrudnieni w oparciu o umowę, regularnie i terminowo wypłacane wynagrodzenie);

·       stałe wsparcie kierownika;

·       pracę 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godz. 06:00-14:00, 1/2 etatu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 7:30- 16:00 pod nr tel. 50*******52.

Lokalizacja

Powidz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Powidz
ID: 847825070