2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Ełk
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik zbioru warzyw - bez języka - Holandia

Wynagrodzenie

57 - 58 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ełk

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia

Start pracy – czerwiec 2024

Wyjazdy z Warszawy:   06.06., 20.06., 27.06.,

Oferta:

·       Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii

·       Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 -  +/- 17:00)

·       38h tygodniowo + nadgodziny

·       Zatrudnienie na cały sezon

·       Stawka podstawowa - 13,27 euro brutto/h (podwyżka stawki od 01.07)

·       Godziny pracy pomiędzy 38h a 48h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 8,25%

·       Godziny pracy pomiędzy 48h a 55h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 25%

·       Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i rezerwa urlopowa w wysokościach 8,33% i 10,92% - jest to wypłacane co miesiąc razem z wynagrodzeniem

·       Po zakończeniu sezonu, każdy z kierowców, który przez cały okres woził pracowników dostanie bonus w wysokości 100 euro brutto za każdy miesiąc

·       Zakwaterowanie – płatne ok. 90 euro/tydzień

·       Transport do pracy busem

·       Zorganizowany wyjazd busem z Warszawy do Volkel (koszt max. 160 euro)

·       Dojazd do Warszawy także na własny koszt

Zadania:

·       Zbieranie warzyw z pola

·       Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin

·       Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie

·       Układanie warzyw w skrzyniach na paletach

·       Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:

·       Dobra kondycja fizyczna

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 910345339