2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Świętokrzyskie
  6. Utrzymanie ruchu - Pińczów
Dodane 15 maja 2024

Pracownik fizyczny piaskarz śruciarz w lakierni proszkowej w Pińczowie

Lokalizacja

Pińczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przyjmę pracownika fizycznego do pracy w lakierni proszkowej w Pińczowie.

Obowiązki:

  • przygotowanie powierzchni metalowych do malowania - piaskowanie / śrutowanie,
  • podwieszanie elementów do malowania na trawersach (szynach nośnych pod sufitem),
  • załadunek i rozładunek malowanych przedmiotów.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, solidności i jakości pracy,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości,
  • zaplecze pracownicze: szatnia, aneks kuchenny, toalety, prysznice.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała.

Najlepiej proszę o kontakt telefoniczny w OLX lub do znalezienia po wpisaniu w google: lakiernia proszkowa Pińczów.

Lokalizacja

Pińczów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Pińczów
ID: 751406672