2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Piła
Jacek
Dodane 13 czerwca 2024

Pracownik fizyczny, operator myjki ciśnieniowej, szorowarki

Wynagrodzenie

2 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Stanowisko: Pracownik do obsługi myjki ciśnieniowej i elektronarzędzi

Miejsce pracy: Piła i okolice

Opis stanowiska:

Poszukujemy odpowiedzialnego i sumiennego pracownika do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę myjki ciśnieniowej, szorowarki oraz innych elektronarzędzi. Szukamy kogoś, kto jest miły, pracowity i gotowy na nowe wyzwania.

Wymagania:

  • Sumienność i dokładność

  • Pozytywne podejście do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie w obsłudze myjki ciśnieniowej i szorowarki (mile widziane)

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

  • Brak uzależnień

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [adres e-mail] lub kontakt telefoniczny pod numerem 50*****18. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aqua Cleaning oferujemy usługi czyszczenia różnego rodzaju nawierzchni znajdujących się zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń. W zakres naszych usług wchodzi: doczyszczanie hal produkcyjnych i magazynów w tym kompleksowa renowacja posadzek betonowych, kamiennych, lastryko, gresowych, polerowanie betonu, doczyszczanie pobudowlane, doczyszczanie gruntowne podłóg, doczyszczanie pomieszczeń socjalnych i sanitariatów.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 804770045