2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Kutno
Dodane 09 maja 2024

Pracownik fizyczny - maszynowe układanie bruku

Wynagrodzenie

27,70 - 29,19 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pracownik fizyczny (maszynowe układanie bruku)

Miejsce Pracy: Kutno (województwo łódzkie)

Harmonogram:

– praca od poniedziałku do piątku, 10 h dziennie

– możliwe nadgodziny

Wymagania:

– sprawność fizyczna

– umiejętność pracy w grupie

– zaangażowanie

– mile widziane prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

– pomoc przy maszynowym układaniu kostki brukowej w wymiarze wielkopowierzchniowym

– przygotowanie materiału

– sprawdzanie jakości wykonania

– proste prace fizyczne

Wynagrodzenie: 20,50 zł/godzina (netto), 21,75 zł netto dla pracowników poniżej 26 r.ż., umowa zlecenie. Przy złożeniu PIT-2 (kwota zmniejszająca podatek 300 zł - obowiązuje do 30000 zł brutto) stawka na poziomie 22,20-22,7 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin w miesiącu).

Zakwaterowanie:

– zapewnione przez pracodawcę (bezpłatne).

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 917175920