2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik fizyczny - bez doświadczenia - przyuczamy do zawodu

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób chętnych do pracy chcących przyuczyć się do zawodu betoniarza oraz zbrojarza.

Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy - zależne od ewentualnych umiejętności lub doświadczenia.

OPIS STANOWISKA:

Wykonywanie podstawowych prac na stanowisku betoniarza lub zbrojarza-betoniarza w zależności od umiejętności i preferencji (W przypadku braku doświadczenia możliwość wybrania preferowanego stanowiska - PRZYUCZAMY DO ZAWODU).

WYMAGANIA:

  • Terminowość, umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność podczas pracy.

  • Brak nałogów.

OFERUJEMY:

  • Praca na terenie zakładu w Gorzowie Wielkopolskim w godzinach 07.00 - 15.00 z przerwą śniadaniową o godzinie 10.00.

  • Brak konieczności dźwigania na długie dystanse ciężkich ładunków - całość podawana przy użyciu suwnic lub wózków.

  • Wypłata otrzymywana zawsze w terminie zgodnie z podanym rocznym harmonogramem wypłat.

  • Po przepracowaniu określonego czasu możliwość otrzymywania zaliczek.

  • Stabilne (również w okresie zimowym) zatrudnienie - oferujemy ciągłość pracy przez cały rok.

  • Chęć nawiązania ciągłej, długoletniej współpracy.

  • W przypadku dobrych wyników w pracy możliwość awansu i otrzymania dodatkowych benefitów.

Prosimy o telefon. W przypadku braku doświadczenia na podobnym stanowisku przyuczamy do zawodu.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 615621845