2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bramki
Dodane 17 maja 2024

Pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bramki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika fizycznego do pracy w Stacji Demontażu Pojazdów i skupie złomu.

Osoby bez doświadczenia chętnie przyuczymy.

MLK Recykling jest Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Świadczy usługi w zakresie:

  • Demontażu pojazdów

  • Skup Złomu

  • Recyklingu

O nas:

  • Firma działa od 2005 roku

  • Firma mieści się w Bramkach przy ulicy Lipowej 3

Obowiązki:

  • współpraca z klientami w zakresie skupu złomu

  • segregacja oraz przygotowywanie złomu do transportu

  • pomoc w załadunku i rozładunku

  • obsługa urządzeń i maszyn do cięcia złomu

  • prace porządkowe

Oczekujemy:

  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • pracowitości

  • zaangażowania i chęci do pracy

  • punktualności

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w elektryce i elektromechanice pojazdowej

  • pasja do motoryzacji

Korzyści płynące z zatrudnienia na stanowisku mechanik samochodowy :

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • system premiowy uzależniony od wyników

  • ciekawa praca

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zniżki pracownicze

Oferujemy:

  • od 27,70 do 30,00 zł / h brutto (umowa zlecenie) po okresie próbnym możliwa umowa o prace

  • terminowe wynagrodzenie

  • pracę w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku oraz opcjonalnie soboty 8-13

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail, dostarczenie do siedziby firmy lub kontakt telefoniczny.

MLK Recykling, Bramki ul. Lipowa 3, 05-870 Błonie

Lokalizacja

Bramki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Bramki
ID: 918858321