2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gostyń
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik Fitness/recepcja/Biuro

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nowoczesny Fitness Club na Śląsku

(Club Premium Bernas Fitness) w miejscowości Gostyń poszukuje osób na stanowisko recepcjonistk

Zakres obowiązków:

• obsługa recepcji

• telefoniczna / mailowa obsługa klienta oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

• zapewnienie wysokiego standardu świadczenia usług-sprzedaż produktów oferowanych przez klub, oraz prowadzenie przedsprzedaży karnetów

• dbanie o czystość miejsca pracy

• dbaniem o pozytywny wizerunek firmy

Od kandydata oczekujemy:

• dyspozycyjności, punktualności i zaangażowania

• chęci ciągłej nauki, pasji i talentu

• komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

• cech takich jak: pracowitość, lojalność, uczciwość, samodzielność, odpowiedzialność

• Doświadczenie w pracy na recepcji lub jako instruktor fitness - mile widziane

• Znajomość zagadnień z tematyki fitness, squash, - mile widziane

Oferujemy:

• pracę w młodym energicznym zespole

• możliwośc rozwoju zawodowego oraz pod kątem instruktora siłownia, fitness, squash

• możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć fitness, siłowni oraz strefy spa - poza godzinami pracy

• pracę w okresie próbnym na umowę zlecenie, później umowę o pracę

• pracę zmianową po 7h.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym wraz zdjęciem na adres email

Lokalizacja

Gostyń,

Śląskie

Śląskie, Gostyń
ID: 910783341