2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik firmy wywożącej odpady/NIEMCY/ok. Frankfurtu/bez języka

Wynagrodzenie

10 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik firmy wywożącej odpady

Poszukujemy PANÓW

Wynagrodzenie: 3000-3 300 euro brutto miesięcznie

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Czas pracy: Praca na dłuższy okres lub na stałe.

Zmiany: od poniedziałku do piątk 1 zmiana 06:00-16:00, możliwość nadgodzin w soboty i w ciągu tygodnia

Zakres obowiązków i warunki pracy:

  • Główne zadanie to załadunek i rozładunek odpadów komunalnych

  • Wytaczanie pojemników z posesji zgodnie z obowiązującym harmonogramem oraz ich opróżnianie przy pomocy urządzenia wysypowego zamontowanego na samochodzie

  • Odstawianie pojemników po ich opróżnieniu na ustalone miejsce

  • Praca w polskim zespole,

  • Gwarantujemy prace na dłużej, jeśli sprawdzisz się w powierzonych zadaniach

Poszukujemy pracowników, którzy przede wszystkim:

  • Planują pracować dłużej - od 3 miesięcy plus

  • Mają wysoką sprawność fizyczną

  • Potrafią szybko dostosowywać się do nowych miejsc i zasad pracy

  • Znajomość języka nie jest wymagana

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stawka godzinowa brutto:  dzienna 13,50 Euro brutto

  • Zakwaterowanie w hostelu pracowniczym w 4-6 osobowych pokojach, pełne wyposażenie - kuchnia, łazienka, Wi-Fi. Opłata 150 euro/mies

  • Transport do pracy z zakwaterowania i z powrotem bezpłatny

  • Pracę na podstawie polskiej umowy o pracę

  • Pełną odzież roboczą

  • Wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

  • Możliwość zaliczek

  • Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia miesiąca

 W pakiecie mamy dodatki:

  • 100 EUR brutto  za POLECENIE pracowników do pracy

 Gwarantujemy również:

  • Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

  • Możliwości zostania na dłużej -  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres

  • Szkolenia i rozwój - zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić - więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć

  • Stabilne miejsce pracy - wiemy ja ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica - to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

Dynamic Group – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z firmami z branży produkcji, logistyki, automotive, rolnictwa.

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z nami!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O NADESŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY.

Więcej szczegółów telefonicznie pon-pt 9-17.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 888102805