2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śnieciska
Dodane 27 maja 2024

Pracownik fermy drobiu - kury nioski

Lokalizacja

Śnieciska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Wymagania:

Punktualność

Odpowiedzialność

Umiejętność organizacji pracy własnej

Chęć uczenia się

Umiejętność drobnych napraw oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Utrzymanie porządku w obiekcie oraz na terenie zakładu

Nadzór i troska nad zapewnieniem dobrostanu stada Kur

Obsługa urządzeń sterujących (po zdobyciu doświadczenia)

Praca na 1 zmianę

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Lokalizacja

Śnieciska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śnieciska
ID: 738827817