2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Oleśnica
  6. E-commerce (handel internetowy) - Oleśnica
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik e-commerce / PAKOWACZ

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy zatrudnię osobę do prac magazynowo-biurowych. Magazyn i biuro sklepu mieści się w Oleśnicy.

Zadania:

  • PAKOWANIE TOWARÓW zgodnie z zamówieniem Klienta (zajmuje to większość czasu w ciągu dnia);

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów;

  • prace biurowe (wystawianie dokumentów sprzedaży, drukowanie listów przewozowych);

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • pełna sprawność fizyczna,

  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, odpowiedzialność,

  • uczciwość,

  • dobra organizacja własnej pracy,

  • chęć i łatwość uczenia się,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • praca jednozmianowa w godzinach 8-16 (7-15) od poniedziałku do piątku (możliwość dodatkowej pracy w soboty),

  • bez nałogów,

  • studenci mile widziani.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, na własnej działalności gospodarczej lub na umowę o pracę;

  • atrakcyjne warunki płacy i pracy;

  • pozytywną atmosferę w pracy w miłym zespole;

  • wdrożenie na stanowisko pracy i niezbędne przeszkolenie;

  • wynagrodzenie uzależnione od zakresu obowiązków.

CV prosimy przesyłać przez OLX. Skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 712129683