2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Ustroń
Dodane 22 maja 2024

Pracownik E-COMMERCE

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Powstaliśmy i działamy z myślą o rynku HoReCa. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne, wyposażenie oraz akcesoria, zarówno do małej, jak i dużej gastronomii. Wiedza, doświadczenie i ciągły rozwój naszych specjalistów są gwarantem profesjonalnego doradztwa i wsparcia dla klientów oraz rzetelnej realizacji projektów gastronomicznych.

Firma Technica to spełnienie naszych ambicji – stworzenia zespołu zaangażowanych ludzi oraz wprowadzania na rynek nowych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy PRACOWNIKA E-COMMERCE.

Opis stanowiska:

• Tworzenie, publikowanie, monitorowanie, analizowanie i optymalizacja opisów produktów, zdjęć i ofert produktowych,

• Aktualizacja oferty produktowej na kanałach sprzedaży,

• Analizowanie i raportowanie oferty produktowej podmiotów konkurencyjnych w poszczególnych kategoriach produktowych,

• Kooperacja z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów,

• Monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemu,

• Zgłaszanie błędów oraz nadzór nad zgłoszeniami.

Wymagania:

• Umiejętność redagowania tekstów oraz materiałów promocyjnych,

• Znajomość pakietu MS Office (w szczególnie Exel, Word),

• Samodzielność w działaniu, sumienność oraz skrupulatność,

• Otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Pozytywne myślenie oraz inicjatywa w działaniu.

Mile widziane:

• Znajomość obsługi programów graficznych,

• Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktami lub/i zarządzania projektami,

• Doświadczenie zawodowe w pracy z produktami z branży gastronomicznej.

Co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Przyjazną atmosferę pracy.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 920109437